David Guetta İstanbul’a Geliyor!

David Guetta İstanbul’a Geliyor! Dünya çapında ün kazanmış olan elektronik dans müziği efsanesi David Guetta, uzun bir aranın ardından tekrar İstanbul’a geliyor! Geçtiğimiz yılın aksine, bu sefer hiçbir şey bizi durduramayacak. 7 Eylül 2024 Cumartesi akşamı, Festivalpark Yenikapı, “Live From Fest İstanbul” kapsamında elektronik müziğin öncü isimlerini ağırlayacak. David Guetta’nın Geri Dönüşü Dünya genelinde milyarlarca dinlenme sayısına ulaşan ve kariyerinde birçok unutulmaz projeye imza atan David Guetta, Covid-19 nedeniyle geçen yılki planlarını ertelemişti. Ancak şimdi, 2024’te, “Live From Fest İstanbul” ile geri dönüyor! Gece boyunca Festivalpark Yenikapı’da sahne alacak ve unutulmaz anlar yaratmaya hazır. “Live From Fest İstanbul”un Unutulmaz Kadrosu David Guetta’nın yanı sıra, gece boyunca sahne alacak diğer uluslararası yıldızlar arasında Meduza, MistaJam ve Abel bulunuyor. Bu unutulmaz gece, kentsel elektronik müziğin en güçlü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturacak. Biletler Şimdi Satışta! Eğer siz de bu muazzam etkinliği kaçırmak istemiyorsanız, biletlerinizi şimdi passo üzerinden temin edebilirsiniz. “Live From Fest […]

David Guetta İstanbul’a Geliyor!

Dünya çapında ün kazanmış olan elektronik dans müziği efsanesi David Guetta, uzun bir aranın ardından tekrar İstanbul’a geliyor! Geçtiğimiz yılın aksine, bu sefer hiçbir şey bizi durduramayacak. 7 Eylül 2024 Cumartesi akşamı, Festivalpark Yenikapı, “Live From Fest İstanbul” kapsamında elektronik müziğin öncü isimlerini ağırlayacak.

David Guetta’nın Geri Dönüşü

Dünya genelinde milyarlarca dinlenme sayısına ulaşan ve kariyerinde birçok unutulmaz projeye imza atan David Guetta, Covid-19 nedeniyle geçen yılki planlarını ertelemişti. Ancak şimdi, 2024’te, “Live From Fest İstanbul” ile geri dönüyor! Gece boyunca Festivalpark Yenikapı’da sahne alacak ve unutulmaz anlar yaratmaya hazır.

David Guetta İstanbul

David Guetta İstanbul

“Live From Fest İstanbul”un Unutulmaz Kadrosu

David Guetta’nın yanı sıra, gece boyunca sahne alacak diğer uluslararası yıldızlar arasında Meduza, MistaJam ve Abel bulunuyor. Bu unutulmaz gece, kentsel elektronik müziğin en güçlü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturacak.

Biletler Şimdi Satışta!

Eğer siz de bu muazzam etkinliği kaçırmak istemiyorsanız, biletlerinizi şimdi passo üzerinden temin edebilirsiniz. “Live From Fest İstanbul”, müzik tutkunları için unutulmaz anlar ve dans dolu bir gece vadederken, David Guetta’nın enerjisiyle dolup taşacak bir Festivalpark Yenikapı sizleri bekliyor.

Bilet satın almak için tıklayın.

Forum sitemize gitmek için tıklayın.

David Guetta Tomorrowland’e dönüyor haberini okumak için tıklayın.

David Guetta’nın İstanbul’a Dönüşü: Covid-19’un Ardından Yeniden

Geçtiğimiz yılki hayal kırıklığına rağmen, David Guetta’nın İstanbul’a dönüşü, müzikseverleri heyecanlandırıyor. Covid-19’un etkisiyle ertelenen bu muhteşem etkinlik, şimdi çok daha güçlü ve unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Unutulmaz bir gece için biletlerinizi şimdi alın ve 7 Eylül 2024’te Festivalpark Yenikapı’da elektronik dans müziğinin zirvesine şahit olun!

Benzer Yazılar

ARGY İstanbul’a Geliyor!

Etkinlikler 4 hafta önce

İçindekilerARGY İstanbul’a geliyor! 3 Ağustos 2024’te Life Park İstanbul’da Unutulmaz Bir Performansla Sahne Alacak!ARGY İstanbul’a geliyor! 3 Ağustos 2024’te Life Park İstanbul’da Unutulmaz Bir Performansla Sahne Alacak! Müzik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Argy, hayranlarını sevindirecek müjdeli bir haberle karşımızda! 3 Ağustos 2024 tarihinde, İstanbul’un kalbinde yer alan Life Park’ta sahne alacak. Bu eşsiz etkinlik, müzik tutkunlarını unutulmaz bir geceye davet ediyor. Argy’nin canlı performansıyla Life Park’ı sallaması bekleniyor. Şimdi, Argy’nin bu büyüleyici gece için hazırlıkları ve beklentileri hakkında daha fazla detay verelim. ARGY, dünya çapında tanınan ve saygı gösterilen bir DJ ve prodüktördür. Elektronik müziğin farklı türlerini ustalıkla harmanlayarak benzersiz bir tarz yaratır. Sahne performansları enerjisiyle ve müzik seçimleriyle dinleyicileri büyüler. Life Park İstanbul’daki performansı da bu büyüleyici deneyimlerden biri olacak. ARGY, dinleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak, dans pistlerini coşturacak ve gece boyunca müzik dolu bir serüven sunacak. Onun müzik yolculuğunda, elektronik müziğin en heyecan verici ve çarpıcı yanlarını […]

Goom Gum Klein Phönix’e geliyor!

Etkinlikler 3 ay önce

İçindekilerGoom Gum Klein Phönix’e geliyor!Bilet Satın Almak İçin TıklayınGoom Gum Klein Phönix’e geliyor! 2016’da kesişen yolları sonrasında melodik techno ve progressive house türlerinde başarılı işlere imza atan ikili Goom Gum ile geleneksel elektronik sound’ları geride bırakıp yenilikçi yaklaşımıyla adından uzun süredir söz ettiren Einmusik, 3 Şubat Cumartesi Klein Phönix’te unutulmaz bir geceye imza atacak. Etkinlikte, diskografisini sürekli genişleten ve dünya çapında bir marka haline gelen Sezer Uysal da yer alacak. Aynı zamanda Theory X plak şirketinin kurucusu olan Uysal, etkinliklerinin yanı sıra Future Forward Music label A&R direktörü olarak da biliniyor. Bu gece, müziğin farklı alanlarında deneyim kazanmış ve kendini kanıtlamış isimlerden biri olan Hard Reset ile de zenginleşecek. Gecenin diğer önemli isimleri arasında, Goom Gum ve Einmusik’e eşlik edecek olan birbirinden yetenekli DJ ve prodüktörler de bulunacak. Bu özel etkinlik, elektronik müzik tutkunlarını unutulmaz bir deneyimle buluşturacak. Klein Phönix’te gerçekleşecek bu muhteşem gece, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya aday. Bilet […]

Jeton Presents sunar! Sara Landry, 22 Nisan’da İstanbul’da!

Etkinlikler 3 ay önce

İçindekilerJeton Presents sunar! Sara Landry, 22 Nisan’da İstanbul’da!Jeton Presents sunar! Sara Landry, 22 Nisan’da İstanbul’da! Müzikseverler için heyecan verici bir etkinlik haberi var! Jeton’un düzenlediği özel bir etkinlikle, müziğin büyüsüne kapılmaya hazır olun. Sara Landry, 22 Nisan Pazartesi günü, İstanbul’u sarsacak bir performansla sahne alacak!   Bu müzik dolu gece, 22 Nisan Pazartesi günü saat 22:00’de Volkswagen Arena’da başlayacak ve 23 Nisan Salı günü sabah 04:00’e kadar devam edecek. Etkinlik, müzik tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatmak için planlanmış, enerjisi yüksek ve eşsiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Sara Landry, müziğin sınırlarını zorlayan bir sanatçı olarak tanınıyor. Özgün tarzı ve güçlü sahne performanslarıyla adını duyuran Landry, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. İstanbul konseri, onun etkileyici yeteneklerini yerinde deneyimleme fırsatı sunacak. Neden Bu Etkinlik Kaçmaz? Sara Landry’nin enerjisi ve sahne hakimiyetiyle unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Jeton’un düzenlediği bu özel etkinlik, müzikseverlere eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. İstanbul’un gece hayatında fark yaratmaya hazırlanan bu […]

3 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.